تاریخ ارسال:20:02 - 1394/06/31
حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار دبیر کل گروه مقاومت النجباء تاکید کرد: پیروزی مسلمانان در برابر جریان تکفیر پیروزی حق بر باطل است و همه باید زیر پرچم اسلام از این آیین آسمانی دفاع کنیم.

دبیر کل گروه مقاومت حزب الله النجبا حجت الاسلام آقای شیخ اکرم کعبی و حجت الاسلام آقای شیخ جابر با حضور در بیت حضرت آیت الله صافی گلپایگانی با این مرجع تقلید دیدار کردند.
حضرت آیت الله صافی ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار و ستودن پیروزی‌های گروه مقاومت النجبا و دیگر گروه‌های مقاومت در مقابله با تکفیری‌ها فرمودند: از حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف برای شما توفیقات بیشتر را در عرصه مجاهدت و دفاع از اسلام و حرم‌های اهل البیت علیهم السلام مسألت می‌نمایم.
این مرجع تقلید در قسمت دیگری از بیانات خود اظهار داشت: پیروزی مسلمانان در برابر جریان تکفیر پیروزی حق بر باطل است و همه باید زیر پرچم اسلام از این آیین آسمانی دفاع کنیم.
وی با تأکید بر حفظ وحدت میان همه گروه‌های مقاومت اسلامی افزود: ای کاش در کنار مجاهدان بودم و توفیق شهادت نصیبم می‌شد. اکنون هم دعاگوی همه مجاهدان هستم و برای همه گروه‌های مقاومت از خداوند متعال طلب نصرت و پیروزی دارم.
در ابتدای این دیدار، گزارشی از آخرین وضعیت سوریه و عراق و پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی در مواجهه با تکفیری‌ها ارائه شد.

CAPTCHA
پرسش
Fill in the blank.