تاریخ ارسال:20:12 - 1394/06/31
کاروان زیر سایه خورشید شامل گروهی از خادمان حرم رضوی(ع) با پرچم متبرک بارگاه آن حضرت، در میان استقبال گسترده مردم ولایتمدار زاهدان عصر یکشنبه وارد این شهر شد.

مسوول کاروان زیر سایه خورشید اعزامی به سیستان و بلوچستان درحاشیه مراسم استقبال مردم زاهدان از این کاروان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این کاروان که از دو روز گذشته حرکت خود را از چابهار آغاز کرده مورد استقبال مردم خونگرم سیستان و بلوچستان قرار گرفته است.
جواد محمدی افزود: کاروان یادشده در شهرهای چابهار، کنارک، بزمان، ایرانشهر، خاش و زاهدان با حضور گسترده شیفتگان حضرت امام رضا(ع) روبرو بوده است.
وی اظهار داشت: این کاروان فردا نیز در شهرهای شمالی سیستان و بلوچستان در زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون حضور پیدا می کند.
وی بیان کرد: حرکت کاروان زیر سایه خورشید سبب تقویت روحیه دینی و مذهبی و علاقه روز افزون به معارف اهل بیت (ع) در جامعه می شود.
محمدی گفت: کاروان های زیر سایه خورشید با 192 خادم ، 42 مبلغ و300 تشکل در 32 استان کشور وهمچنین خارج از کشور درحال فعالیت است.
وی حرکت این کاروان را دارای آثار ارزشمندی دانست و اظهار داشت: حرکت کاروان خدام آستان قدس رضوی و انتقال پرچم سبز بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در دهه کرامت فضای تمامی شهرها و روستاهای کشور را معطر به صحن مطهر امام هشتم(ع) کرده است.
این کاروان تا روز میلاد با سعادت امام هشتم شیعیان (ع) در میان مردم شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان حضور دارند.

CAPTCHA
پرسش
Fill in the blank.