تاریخ ارسال:16:16 - 1394/07/05
با توجه به عدم صدور مجوز از سوی وزارت کشور تعداد زیادی از دانشجویان و مردم انقلابی کشورمان دقایقی پیش به صورت خودجوش در اعتراض به بی‌کفایتی سعودی‌ها در اداره حج، مقابل سفارت عربستان تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، تعداد زیادی از دانشجویان و مردم انقلابی کشورمان دقایقی پیش  به صورت خودجوش در اعتراض به بی‌کفایتی سعودی‌ها در اداره حج، مقابل سفارت عربستان تجمع کردند.

بنابراین گزارش، با توجه به اینکه وزارت کشور برای برگزاری این تجمع مجوز صادر نکرد و بسیج دانشجویی نیز صبح امروز در یک نشست خبری اعلام کرد تجمع امروز به علت عدم صدور مجوز لغو شده است، ولی دانشجویان و مردم برای نشان دادن اعتراض خود در مقابل سفارت عربستان حاضر شدند.

گفتنی است، معترضان به اقدامات سعودی‌ها، در این تجمع با سر دادن شعارهایی مانند « مرگ‌بر آمریکا، مرگ‌بر رژیم آل‌سعود» از مسئولان جمهوری اسلامی ایران خواستند با قدرت و جدیت موضوع کشتار مسلمانان در منا را پیگیری کنند.

همچنین حاضران در این تجمع با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته‌هایی بی تدبیری و سوء مدیریت آل سعود در برپایی مراسم عبادی الهی حج را محکوم کردند.

CAPTCHA
پرسش
Fill in the blank.